Witamy w świecie metali
Tu bije ich źródło

Kolejny sukces CRONIMET PL – I. miejsce w Złotej Setce Pomorza i Kujaw 2016!

 

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w tegorocznym rankingu Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2016 przyznano nam I. miejsce i tytuł najlepszej średniej firmy pod względem procentu udziału eksportu w przychodach. Była to druga edycja Złotej Setki Pomorza i Kujaw, w której doceniano eksporterów, i po raz drugi przyznano w tej kategorii Cronimet PL pierwsze miejsce.   

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 22 maja 2017 roku w Operze NOVA w Bydgoszczy, statuetkę w imieniu Cronimet PL odebrał przedstawiciel kadry kierowniczej, pan Paweł Rzeszotarski, dziękując wszystkim za to ogromne wyróżnienie.

To, że ponownie znaleźliśmy się na podium, świadczy o wzmacniającej się pozycji naszej Spółki na rynku, niezależnie od sytuacji w branży, i jest owocem ciężkiej pracy doświadczonej i zaangażowanej załogi Cronimet PL.

Pragniemy w tym miejscu jeszcze raz serdecznie podziękować naszym Pracownikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu, i mamy nadzieję, że podczas kolejnych edycji konkursu utrzymamy pozycję lidera. 


Aktualności